PORTFOLIO

Sypialnia z łazienką w apartamentowcu

Projekt przedstawia przytulną i kameralną sypialnię wykonaną w ciemnej tonacji kolorów, w stylu nowoczesnym. Pas szlachetnego drewna za łóżkiem w połączeniu ze spiekiem subtelnie dekoruje główną ścianę i nadaje wyjątkowy charakter wnętrzu. Zainstalowana kompozycja z luster dodatkowo podkreśla dekoracyjny walor ściany. Unikatową funkcjonalność wnętrze uzyskuje poprzez zainstalowane w pomieszczeniu wiszące regały.

Łazienka została specjalnie zaprojektowana do pomieszczeń znajdujących się w mieszkaniach typowo apartamentowych. Zastosowano w niej wielkoformatowe płytki w stylistyce drewnianej oraz kamieniopodobnej. Na uwagę zasługuje specjalnie dobrana wolnostojąca wanna, służąca do relaksu w otoczeniu harmonijnego oświetlenia LED.

Dom jednorodzinny w Warszawie

Projekt domu jednorodzinnego skierowany do osób młodych, chcących rozpocząć wspólne życie w otoczeniu komfortu i nuty ekskluzywności. Wnętrze zostało podzielone na część funkcjonalną, wypoczynku oraz relaksu.

Specjalnie zaprojektowana piwnica z obszarem rozrywki, pozwoli na wyśmienite spędzanie czasu nie tylko w gronie rodzinnym, ale również przyjaciół. 

Umieszczony w projekcie domu gabinet, umożliwia młodym przedsiębiorcom skutecznie skupić się na obowiązkach zawodowych. 

Zaprojektowana obszerna sypialnia, wykończona unikatowymi materiałami, w sposób absolutnie wyjątkowy pomoże przyszłym lokatorom doznać niezapomnianego wypoczynku.

W obiekcie znajdują się również dwie łazienki, z których jedna została specjalnie zaprojektowana dla domowników, a druga dla przebywających w domu gości. Ich wewnętrzny rozkład oraz wystrój został dokładnie dopasowany do pełnionych przez nie funkcji.

Mieszkanie pod wynajem

Projekt stworzony z myślą o inwestorach dokonujących zakupu lokalu z przeznaczeniem na wynajem. Główną jego zaletą jest bardzo niski koszt wykończenia adaptowanego mieszkania. Wnętrze wykonane jest w stylu nowoczesnym o ponadczasowej stylizacji. Unikatowa funkcjonalność zaprojektowanego wnętrza, jest nieodzownym elementem, pozwalającym na szybką sprzedaż lokalu nawet po kilkunastu latach.

Projekt łazienki

Jako pracownia projektowania wnętrz, zajmujemy się w naszej działalności również aranżacją pojedynczych pomieszczeń. Zaprezentowana poniżej łazienka silnie nawiązuje do trendów obecnych w roku 2018, a nawet 2019. Zawiera w sobie nową kolekcję płytek firmy WOW „Boho”, a cały wystrój nawiązuje do Tropikalnego Modernizmu.
Łazienka charakteryzuje się odważnymi kolorami, współgrającymi kształtami, zaskakującymi dodatkami przez co projekt skierowany jest do nabywców o wyjątkowym i indywidualnym poczuciu estetyki.

Bliźniak

Aranżacja domu została stworzona dla małżeństw z dzieckiem znajdujących się na początku swojej drogi zawodowej. Stylizacja wnętrza utrzymana jest w jasnoszarej kolorystyce, która zawsze pozostaje aktualna, bez względu na panujące na około trendy. Powierzchnia na parterze składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią.

W sąsiedztwie znajduje się niewielka łazienka, przeznaczona specjalnie dla gości. Umiejscowione w niej duże lustro oraz wzorzyste płytki nadają przestronny charakter wnętrzu.

Górne piętro domu zawiera przestronną łazienkę oraz trzy sypialnie, z których dwie przeznaczone są dla domowników, a trzecia dla gości.